Novinky

Aktuální trendy hodinek 2018

Aktuální trendy hodinek 2018

Aktuální trendy hodinek 2018 

Blíží se nový rok a s ním i nejnovější módní trendy, které se týkají i hodinek. Spousta světových výrobců již představila své nejnovější kolekce, na které se můžeme v nadcházející sezóně těšit. A jaké tedy budou nejžádanější hodinky roku 2018?

Zlato

Stejně jako i letos, příští rok budou dominovat nejrůznější odstíny zlata ať už ve světlejších nebo sytějších tónech, růžové zlato a měděné barvy. Stále aktuální budou také ocelové a keramické řemínky.

Retro klasika

Mezi výrobci hodinek je stále oblíbenější vracet se k nejúspěšnějším modelům své historie a inspirovat se jimi při tvorbě současných kolekcí. V kurzu jsou opět kožené řemínky v neutrálních barvách, jednoduché ciferníky a častější jsou také automatické hodinky.

Hodinky jako šperk

Výrazným trendem především u žen budou i hodinky připomínající spíše šperky, které slouží spíš jako náramek než jako měřič času. Variabilitě barev a tvarů se meze nekladou a významnou roli bude hrát i zdobení kamínky.

Námořnický styl

Trendy inspirované námořníky se v oblasti módy pravidelně opakují a bude tomu tak i v nejbližší sezóně. Nesmrtelnou námořnickou modrou bude doplňovat červená a bílá barva nebo textilní řemínky.

Nepřehlédnutelný doplněk

Masivní dámské hodinky, které vypadají víc jako pánské budou v roce 2017 také velkým hitem, a to nejen robustními výraznými ciferníky, ale i koženými řemínky v hnědých nebo černých barvách.

Nejdůležitější ale je, aby byly hodinky kvalitní a skvěle fungovaly. Proto nabízíme pozáruční servis a možnost vrácení do 30 dnů bez udání důvodu.